Współczesne możliwości aranżacyjne wprawiają w zachwyt i osłupienie. Tworząc przestrzenie i głębie obrazów możliwe okazuje się kreowanie takich stylizacji, które zapierają dech w piersiach. Jednym ze sprawdzonych motywów wzorniczych są tekstury, które pozwalają na aranżowanie specyficznych i przy okazji bardzo wymownych elementów dekoracyjnych komponujących się z otaczającą przestrzenią.

Wzory z cegłami w roli głównej

Jedną z propozycji, która na przełomie ostatnich sezonów cieszy się największą popularnością jest cegła. Jej największym walorem dekoracyjnym jest uniwersalność zastosowania, albowiem świetnie komponuje się z każdym wnętrzem, tworząc interesującą, przykuwającą wzrok aranżację, nie kolidującą z pozostałymi elementami zdobniczymi we wnętrzu.

Grafika przedstawiająca cegłę stanowi ciekawy motyw dekoracyjny, który doskonale współgra z klimatem wiejskim, jak i industrialnym. Choć te dwie kategorie są w podejmowanych czynnościach aranżacyjnych całkowicie odmienne, w istocie jednak motyw ceglany doskonale je łączy. Podobnie jest w przypadku przestrzeni prowansalskich czy skandynawskich, które nie tylko pozostają w bliskim kontakcie z naturą, ale również z założenia są stylami, które kochają prostotę.

Tekstury, choć nie charakteryzują się wyraźnym wzorem, stają się bardzo specyficznymi elementami dekoracyjnymi pasującymi do wielu wnętrz. Nie inaczej mogło być w przypadku cegły, która znajduje zastosowanie zarówno wśród miłośników stylizacji retro czy loftów, gdzie podkreślenie surowości dekoracji w tym klimacie staje się nadrzędnym elementem. Dla tych osób, które nie do końca przekonuje wielkogabarytowa tapeta z cegłą w roli głównej, proponujemy nieco bardziej subtelny element nawiązujący do podanej tematyki. Mowa oczywiście o tablicy samoprzylepnej, którą oferuje w swoim asortymencie sklep Wally.com.pl

tablica-suchoscieralna-m_20153

pokrewne artykuły