Prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji! Nie ma znaczenia, czy lubujemy się w starych, nieco zabytkowych samochodach, czy raczej preferujemy ultra szybkie sportowe auta – każde z nich kryje w sobie coś wyjątkowego. Coś, co jest w stanie dostrzec jedynie wierny miłośników pojazdów. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkim zapalonych zwolennikom aut, proponujemy dekoracje z tym motywem, które z pewnością ożywią monochromatyczne, pozbawione wyrazu wnętrze.

Garbus jako rodzaj ściennej dekoracji

Wszystkim miłośnikom niewielkich samochodów, polecamy dekoracje ukazujące garbusa w roli głównej. Ten ponadczasowy samochód od wielu lat cieszy się wiernym gronem fanów, i to nie tylko wśród starszego pokolenia, które kojarzą ten samochód z czasów wojny. Różnorodność wariantów kolorystycznych sprawia, że jest to doskonała ozdoba pasująca zarówno do wnętrz utrzymanych w stylistyce klasycznej, jak i nowoczesnej,

Dekoracja z samochodami jako ciekawy pomysł na prezent

Bogactwo dostępnych wzorów i kolorów sprawia, że opisywane dekoracje ścienne okażą się równie interesujące jako pomysł na prezent. Nie ulega wątpliwości, że dla osoby, która przez całe życie kolekcjonowała samochody, a w wolnym czasie majsterkowała przy nich, taki prezent będzie najlepszym z możliwych. Poszczególne grafiki mogą być dopasowane do każdych, nawet najbardziej nieustawnych czy wąskich pomieszczeń. Wszystko po to, aby jak najlepiej wpasować się w oczekiwania klientów.

Samochody jako dekoracja pokoi dziecięcych

Dekoracje ścienne ukazujące motyw aut okażą się równie ciekawą propozycją do pokoików dziecięcych. W tym przypadku będziemy mieli do czynienia z nieco inną odsłoną tychże ozdób. Bardziej dziecinnych rzecz jasna. Dlatego zamiast pędzących ulicami miast pojazdów, będziemy mogli wybierać spośród uśmiechniętych samochodzików, prosto z ulubionych bajek naszych smyków.

Be względu na to, na jaki ostatecznie rodzaj ściennej dekoracji się zdecydujemy, musimy pamiętać, że istnieje jeszcze wiele innych elementów bardziej podnoszących jego atrakcyjność. Stare oldschoolowe pojazdy nabiorą aury tajemniczości, jeśli wzbogacimy je o grafiki wykonane w sepii lub czarno-białe. Z kolei sportowym autom dodamy szyku, jeśli udekorujemy je dynamicznymi, mocno energetycznymi kolorami.

pokrewne artykuły