Zwolenników domowych zwierzaków nie brakuje. Ich obecność cenią sobie zarówno dzieci, jak i dorośli. Generalnie możemy wyróżnić grupę dwóch osób – tych, którzy kochają psy oraz miłośników kotów. Dzisiejszy wpis będzie poświęcony tym drugim. Zapraszamy do lektury artykułu, który pokaże, w jaki sposób przenieść do domowego wnętrza kocie motywy, aby aranżacja nabrała gustownego charakteru.

Za co kochamy koty? Przede wszystkim za ich tajemniczość, swobodę, wdzięczny chód oraz te rozkoszne mruczenie. Ich zwinne ruchy od dawien dawna inspirowały do działania artystów, co pozostało niezmienne do dziś. Jak zatem odmienić swoje mieszkanie, aby dać upust swoim kocim zainteresowaniom?

Ścienne dekoracje

Współcześnie mamy do wyboru niezliczoną ilość dekoracji, które pustą, szarą ścianą odmienią nie do poznania. Na przełomie ostatnich sezonów wielką popularnością cieszą się fototapety i naklejki, których ogromna różnorodność potrafi wpisać się w różnorodne oczekiwania. Nie inaczej jest w przypadku miłośników kotów. Fantazyjne wzory i ujęcia rozczulą, zaskoczą humorem oraz kreatywnością.Rozkoszny kociak

Naklejki z motywem kota

Kolejną inspiracją do zaczerpnięcia są tablice kredowe i suchościeralne, których motywem przewodnim jest wizerunek kota. Dostępne w różnorodnych wzorach i wielkościach dopełnią wystrój domowej aranżacji, kreując tym samym galerię kocich dekoracji.
Tablica koty

Inspirujące dodatki

W mieszkaniu zajmowanym przez miłośnika kotów, oprócz ściennych dekoracji nie może zabraknąć również innych bibelotów z tym domowym pupilem. Do naszej dyspozycji są oryginalne świece – koty czy też wytworne świeczniki wzbogacone ich wizerunkiem. Te niewątpliwie stylowe dodatki nie tylko ocieplą atmosferę, ale również staną się centralnym punktem aranżacji. To samo dotyczy inspirujących pudełek i szkatułek, które nie tylko podkreślą walory estetyczne mieszkania, ale również wpłyną na wartość funkcjonalną. Każdemu bowiem przyda się dodatkowe miejsce do przechowywania drobnych akcesoriów…

pokrewne artykuły