Motyl to jeden z tych owadów, których pięknem można zachwycać się bez ograniczeń. Urzeka multikolorowym wyglądem, a także faktem, że nawet nieszczególna poczwarka może z czasem stać się przedmiotem licznych westchnień. Nic zatem dziwnego, że motyle stanowią tak chętnie wybierany motyw w dekoracji mieszkania – nie tylko tej wiosennej.

Sprawdźmy zatem, jak wizerunkiem tego skrzydlatego owada wzbogacić wystrój domowej aranżacji.

Motyle w roli domowej dekoracji

Przebywając we wnętrzu wypełnionym motylami, od razu zyskujemy siłę, energię i witalność. Decydując się na taką dekorację możemy być pewni, że wykreujemy satysfakcjonujący mariaż komponujący się z dotychczasową aranżacją mieszkania, która zaspokoi nasze osobiste oczekiwania. Motyle bowiem mogą wypełnić swoim wyglądem wnętrze salonu, jak i kuchni, zdobiąc wiele praktycznych dodatków. Na rynku znajdziemy wiele dodatków z tym motywem, takich jak: foremki do wycinania ciasteczek, filiżanki, kubki, podkładki na stół czy talerzyki. Dekorując wnętrze, nie można zapomnieć o ścianach. W tym przypadku na uwagę zasługują fototapety, naklejki i szablony malarskie.

Zestaw naklejekOgromna różnorodność fotografii ukazujących magiczne skrzydła mieniące się feerią barw sprawi, że nawet najbardziej wybredny stylista wnętrz będzie w stanie wybrać dla siebie taką dekorację, która sprosta jego potrzebom w maksymalnym zakresie.

Motyle w aranżacji mieszkania

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że motyle to wierne uosobienie piękna i wdzięku, które wzbudzają w nas skojarzenia przepełnionych ciepłem i słońcem pór roku. Jeśli zatem pragniemy wiosnę i lato zatrzymać u siebie na dłużej, dodatki z motylami sprawdzą się rewelacyjnie. To oryginalne dekoracje, które nigdy nie wychodzą z mody!

Kolorowe motylki

 

pokrewne artykuły