Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego dodatki są tak mile widzianym elementem uzupełniającym domowy wystrój pomieszczeń. Ich zalety są nieocenione. Nie tylko kreują osobliwy klimat, ale również odgrywają wielką rolę w codziennym życiu. Podpowiadamy zatem, na jakie dekoracje postawić, aby nie zapłacić więcej niż 100 zł.

Naklejki ścienne

Aby wzbogacić aranżację przestrzeni, z pomocą przychodzą nalepki. Te interesujące stickery są nie tylko łatwe w montażu i demontażu, ale również – z uwagi na szeroki asortyment dostępnych motywów – pozwalają kreować przestrzeń jak najbardziej zbliżoną do naszych osobistych oczekiwań. W zależności od tego, czy preferujemy motywy florystyczne, czy abstrakcyjne, czy cenimy w życiu mądre przysłowia i sentencje, czy raczej wolimy otaczać się w kręgu przyrody – w każdym przypadku wybór naklejek ściennych będzie doskonałą propozycją. Ogromna różnorodność wzorów pozwala na wykreowanie rozmaitych aranżacji ścian.

Naklejka z cytatem

Ciekawym pomysłem są również tatuaże pod kontakt, które nie tylko udekorują przestrzeń wokół włącznika, ale również ochronią ją przed zbędnymi zabrudzeniami.

Naklejka pod kontakt

Wystrój dziecięcych pokoików z pewnością ozdobią naklejki dla najmłodszych. Tego rodzaju dodatek przypadnie do gustu wszystkim maluchom – bez względu na wiek czy płeć, zachęcając tym samym do odbywania wspólnych przygód z ulubionymi bohaterami czy zwierzątkami.

Naklejka ocean

Fototapety ścienne

Kolejnym rodzajem dekoracji, który na przełomie ostatnich lat cieszy się niesłabnącą popularnością są fototapety. Podobnie jak naklejki ścienne dekorują przestrzeń, nadając jej osobliwego klimatu. W tym zakresie również producenci przygotowali dla nas szeroki wachlarz wzorów i kolorów. Za wiele z nich nie zapłacimy więcej niż 100 złotych. Brzmi atrakcyjnie, prawda?

Fototapeta z wrzosem

Fototapeta zamek

Fototapeta zachód słońca

Zegar

Nie tylko odmierza czas, ale również stanowi oryginalną dekorację ściany. Wbrew pozorom jest nie tylko praktycznym gadżetem, ale również przedmiotem o wyjątkowo wysokich walorach estetycznych. Szeroka propozycja modeli zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów, sprawiając że dobór odpowiedniego czasomierza do stylistyki mieszkania nie będzie stanowił najmniejszego problemu. Ciekawe zegary kupimy już za kilkadziesiąt złotych.

pokrewne artykuły