Drzewo w roli dekoracji ściennej coraz częściej pojawia się na wyposażeniu naszych domów. Nie jest to bynajmniej tendencja nowa, ponieważ motyw króluje już od bardzo dawna. Współcześnie jednak przyjmuje rozmaite postaci…

Drzewo od zarania dziejów miało przypisane magiczne właściwości. Z jednej strony było przedmiotem kultu religijnego, elementu symboliki, ale również obiektu pożądania przez osoby o artystycznej duszy. Obecnie, dekoracje z drzewami w roli głównej są traktowane jako jedne z najbardziej uniwersalnych, o czym z pewnością przekonało się już wielu.

fototapeta-04x-drzewo-brzozy-3181_16179

Dekoracje z drzewami

Jeśli zaczęlibyśmy rozpatrywać drzewo w ujęciu dekoratorskim, szybko przekonalibyśmy się, że ich korzenie są niejako wspólne dla kompozycji kwiatowych, jednak o uboższej formie. Drzewo bowiem na fotografiach ukazywane jest w odcieniach brązu, czerni czy zieleni – wszystko bowiem zależy od pory roku. Nie mniej jednak, to co zasługuje na uwzględnienie to niewątpliwie relaksujący charakter zamontowanej dekoracji. Nie ma bowiem drugiego takiego elementu, który koiłby i relaksował nasze zmysły jak wizerunek drzewa.

indywidualna-naklejka-dr_22789

Omawiana dekoracja może być ukazywana w rozmaitej formie. Znajdująca się na stronie www.wally.com.pl kolekcja przedstawia tablice kredowe, szablony malarskie, naklejki i fototapety, które doskonale wkomponują się w klasyczny, jak i nowoczesny wystrój mieszkania.

tablica-kredowa-drzewo-1_24904

Do naszej dyspozycji są zarówno duże, wielkoformatowe grafiki, w jednej chwili przekształcające pomieszczenie w relaksujący park, jak i bardziej subtelne dekoracje, idealnie pasujące do każdej domowej przestrzeni. Jak zatem widać, każdy z odwiedzających sklep internetowy klientów może zdecydować się na rodzaj dekoracji idealnie dostosowany do osobistych potrzeb i oczekiwań.

pokrewne artykuły