W nowoczesnych domach często można zauważyć ogromne szklane połacie, skierowane w stronę słońca. Jest to marzenie wielu budujących swój własny domek jednorodzinny, ale również przyszłych właścicieli salonów kosmetycznych, fryzjerskich czy gabinetów dentystycznych, w których tak ważne jest zachowanie naturalnego światła. Jednak prócz światła, istotna jest także intymność.

Dlatego świetnym rozwiązaniem są naklejki na szyby okienne, które zagwarantują prywatność, a jednocześnie przepuszczą światło słoneczne.

O folii okiennej

Folie okienne sprawdzą się we wszystkich tych pomieszczeniach, w których tak bardzo zależy nam na zachowaniu intymności. Należy jednak zauważyć, że nie jest przewidziana tylko do zastępowania firanek, gdyż świetnie sprawdzi się w miejscach, w których zastosowane zostały szklane przegrody. Doskonałym tego przykładem są szklane drzwi szafy, panel prysznicowy, ścianki działowe oddzielające gabinet od miejsc przeznaczonych dla klientów. To jedynie niewielka część jej zastosowań. Folia naklejona na szybę wzmacnia jej konstrukcję i chroni przed potłuczeniem na kawałki. A sama w sobie stanowi oryginalną dekorację, która do każdego wnętrza wprowadzi nowoczesnego, bardzo stylowego charakteru.

pokrewne artykuły