Nie ulega wątpliwości, że jednym z najważniejszych sprzętów w całej kuchni jest lodówka. Służy magazynowaniu nadwyżki artykułów żywnościowych i coraz częściej jej wygląd jest dostosowywany do reszty wyposażenia. Jest zatem najpopularniejszym i najczęściej wykorzystywanym sprzętem domowego użytku.

O ile w nowych kuchniach najczęściej zachwyca swym wyglądem, tak w przypadku starych często woła o pomstę do nieba. Nie pasuje do reszty pomieszczenia, jest porysowana i oklejona od dziecięcych nalepek. Posiadając odpowiednie zaplecze finansowe zakup nowego modelu nie będzie stanowił kłopotu, jednak przy ograniczonych funduszach finansowych i niemożności patrzenia na jej wygląd, naklejki na lodówkę okażą się najlepszym wyborem.

Naklejki na lodówkę

Przy stosunkowo niewielkim koszcie i minimalnym nakładzie pracy, naszej starej, odstraszającej wyglądem lodówce można nadać nowego życia. A wszystko to szybko, łatwo i bez zbędnych wydatków. W zależności od naszych preferencji, możemy odświeżyć wygląd starego sprzętu lub przy okazji nadać kuchni zupełnie nowego wyrazu. Lodówki wolnostojące stwarzają możliwość dodatkowego ozdobienia również boków, dzięki czemu ułatwiają pożegnanie się z opatrzoną bielą.

Motywy

W sprzedaży dostępnych jest wiele naklejek na lodówkę. Możemy wybierać spośród ogólnodostępnych, uniwersalnych lub tych dociętych pod konkretne modele. Ogromna różnorodność wzorów sprawia, że każdy będzie mógł wybrać dla siebie taki motyw, który najlepiej uzupełni się z resztą wyposażenia.

To, w jaki sposób ozdobimy naszą lodówkę, w istocie zależy od nas samych. Dla jednych najciekawszą propozycją będą naturalne widoki, podczas gdy inni zdecydują się na postacie z bajek. W nowoczesnych, surowych kuchniach najlepiej sprawdzą się stonowane naklejki, podczas gdy we wnętrzach, w którym dominuje różnorodność kolorów, idealnym dopełnieniem okażą się szalone, wielobarwne stickery.

pokrewne artykuły