Kiedy radość z posiadanego laptopa minie, zaczynamy zastanawiać się nad sposobami odświeżenia jego wyglądu. W końcu nie każdy może sobie pozwolić na regularną zmianę komputera, gdy ten najzwyczajniej nam się znudzi. Rozwiązaniem w takiej sytuacji są dekoracyjne naklejki, które nie tylko spersonalizują nasze osobiste oczekiwania, ale również ozdobią posiadany sprzęt. Szeroki asortyment wzorów pozwoli dobrać motyw, idealnie odzwierciedlający indywidualne preferencje.

Nalepki na obudowę…

Bez wątpienia największą popularnością cieszą się naklejki. Duży udział w tym zakresie odgrywa ogromne bogactwo dostępnych wzorów i kolorów, dzięki czemu dopasowanie poszczególnego motywu nie nastręczy nikomu żadnych trudności.

Pies

Nie ważne, czy poszukujemy abstrakcyjnej czy florystycznej grafiki – w każdym przypadku z łatwością odnajdziemy interesujący wzór.

MotylekZnajdujące się w sprzedaży nalepki mają również to do siebie, że ochronią obudowę przed uszkodzeniem czy porysowaniem. W zależności od osobistych preferencji, możemy wybrać wzór o prostych lub zaokrąglonych narożnikach.

Miłość

Wbudowany filtr UV zagwarantuje intensywność barw – chroniąc przed blaknięciem! Z uwagi na zastosowanie specjalnego kleju, przyklejenie, jak i odklejenie nalepki jest banalnie proste – nie zostawiając przy tym nieestetycznie wyglądających śladów.

… i klawiaturę

Jak się jednak okazuje, nie tylko obudowę komputera możemy wzbogacić o interesujący motyw. Jeśli tylko znudzi nam się firmowy wygląd klawiatury, w jednej chwili możemy nadać jej odrobiny koloru. Zanim udamy się do sklepu po zakup tejże dekoracji, musimy pamiętać o układzie i rozmiarach klawiatury, aby możliwe było swobodne korzystanie z niej przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu.

pokrewne artykuły