Kuchnia to szczególne miejsce w całym mieszkaniu. Służy nie tylko przygotowywaniu i spożywaniu posiłków, ale przede wszystkim spotkaniom rodzinnym, w których nierzadko podejmowane są ważne dla niej decyzje. Aby przestrzeń sprzyjała budowaniu miłej atmosfery, warto zadbać o jej aranżację. Owocowe motywy sprawdzą się w tym zakresie fenomenalnie.

Wiśnia – nie tylko na torcie

Przysłowiowa wisienka może poszczycić się wszechstronnym wykorzystaniem. Nie chodzi bynajmniej o zastosowanie czysto kulinarne. W roli dekoracyjnego akcentu ściennego sprawdzi się równie fenomenalnie, gwarantując domownikom wiele apetycznych doznań aranżacyjnych.

wiśnia

Soczyste truskawki

Truskawki, oprócz swoich niekwestionowanych walorów smakowych, posiadają jeszcze jedną umiejętność – zatrzymują lato. Choć na truskawkową porę w marketach i warzywniakach trzeba jeszcze poczekać, my już dziś oferujemy naszym klientom owocowe kombinacje – z truskawkami w roli głównej. Tak udekorowana przestrzeń nabierze intensywnego, energetycznego charakteru, zapewniając domownikom mnóstwo energii oraz kulinarnych inspiracji.

truskawki

 

Poziomkowo-owocowo

 

Poziomki, choć nieco mniejsze od truskawek, to jednak równie smaczne. W kategorii aranżacji wnętrz także znajdują szerokie zastosowanie. Wprowadzają do wnętrza ogromny zastrzyk pozytywnej energii, dlatego są tak mile widzianym dekorem w aranżacji kuchni, w której spędzamy większą część swojego wolnego czasu. Poziomki w roli dekoracyjnego motywu ściennego zaspokoją każde, nawet najbardziej wysublimowane potrzeby – i to nie tylko te kulinarne.

 

poziomki

pokrewne artykuły