W końcu nastał ten moment – dostaliśmy klucze do swojego nowego mieszkania. Po chwili euforii rodzi się jednak pytanie, jak niewielkim nakładem finansowym odmienić jego dotychczasowy design w taki sposób, aby zrobić niebanalne wrażenie na znajomych i rodzinie? Odpowiedź jest bardzo prosta! Warto postawić na szablony malarskie i naklejki ścienne, które unowocześnią domową przestrzeń.

Podpowiadamy, jakie wzory w ostatnich sezonach cieszą się największą popularnością.

Mapa świata

Jedną z dekoracji, która cieszy się wiernym gronem zadowolonych użytkowników jest mapa świata. Wymalowana na całej powierzchni przypadnie do gustu w szczególności miłośnikom turystyki. Ciekawym rozwiązaniem może być zaznaczenie na niej odwiedzonych miejsc lub tych regionów, które w przyszłości planujemy zwiedzić. To niewątpliwie jedna z unikatowych propozycji, która z pewnością sprawdzi się również w formie prezentu dla bliskiej osoby.

Mapa na ścianie

Drzewo na wyciągnięcie ręki

Kolejną, równie godną przytoczenia dekoracją jest motyw drzewa. Wielokrotnie wykorzystywany do przypinania rodzinnych fotografii, co z pewnością stanowi niecodzienną ozdobę ściany. To doskonała alternatywa dla klasycznych ramek na zdjęcia.

Drzewo

Naklejki pod kontakty

W dalszej kolejności warto wymienić naklejki do podklejania kontaktu. W tym przypadku na uwagę zasługują nie tylko jej walory estetyczne, ale również praktyczne. Nie od dziś bowiem wiadomo, że ściana dookoła włącznika jest najbardziej narażona na zabrudzenia. Nalepki zabezpieczą je od tłustych plam, a gdy pojawią się na niej jakiekolwiek zanieczyszczenia, z łatwością będzie można je usunąć.

Naklejka pod kontaktSport

W kręgu klasycznych, wręcz ponadczasowych wzorów dla mężczyzn nie sposób byłoby nie wymienić dekoracji sportowych i motoryzacyjnych. Sprawdzą się nie tylko w pokoju dorastającego nastolatka, ale również w takich pomieszczeniach, jak kluby czy puby.

Piłkarz

pokrewne artykuły