Aby dzień można było zaliczyć do udanych, potrzeba nie tylko dobrego samopoczucia, ale również motywacji do działania. Nie zawsze jednak dopisuje nam energia i wyśmienity nastrój. Po nieprzespanej nocy trudno jest się zwlec z łóżka, a co dopiero przetrwać cały dzień na wysokich obrotach. Jeśli połączymy to z kiepską pogodą za oknem, wówczas wyjście z progów sypialni wręcz graniczy z cudem. Jak zatem zebrać się w sobie, gdy wokół tyle niesprzyjających okoliczności?

Naklejki motywacyjne

Każdy człowiek jest inny. Ten fakt jakby nie podlega dalszym dyskusjom i spekulacjom. Inaczej zatem pobudzamy się do pracy i konkretnego działania. Jedną ze sprawdzonych metod są naklejki motywacyjne, które umieszczone w centralnej części pomieszczenia skutecznie oswobodzą z ciepłych pieleszy. Ponadto, stanowią doskonały element aranżacji wnętrza. Specyficzna forma przekazu może zatem stać się wymownym, ale również dekoracyjnym elementem.

naklejka-03x-18-cytat-id_13257

Krótka lekcja historii

Dekoracje motywacyjne zyskały na popularności początkiem XX wieku. Występowały wówczas w formie plakatu i bardziej odnosiły się do branży kabaretowej i teatralnej. Z czasem również zaczęły nawiązywać do świata reklamy, przyjmując postać współczesnego środka wyrazu artystycznego. Obecnie, mianem naklejek motywacyjnych określamy wszystkie te przedmioty, które za sprawą umieszczonej treści, mają pobudzać do działania oraz skutecznie przełamywać bariery psychiczne utrudniające realizację tych zamierzeń.

naklejka-sentencja-1260_5352

Ukazane na www.wally.com.pl naklejki motywacyjne stanowią różnorodny zakres sentencji, cytatów, przysłów, zarówno o charakterze życiowym, jak i tych napisanych zabawnie, wywołujących uśmiech na twarzy czytającego. Naklejki świetnie sprawdzą się na wyposażeniu sypialni czy też pokoju młodzieżowego, przyjmując postać skutecznego impulsu zachęcającego do działania.

 

pokrewne artykuły