Dzięki dodatkom, w łatwy sposób możemy odmienić wygląd naszego mieszkania. Nie tylko wprowadzają osobliwy nastrój, kształtujący klimatyczną atmosferę, ale również charakteryzują się funkcjonalnym wykorzystaniem. Atrakcyjny wygląd w połączeniu z praktycznym zastosowaniem za mniej niż 150 złotych? Ależ, oczywiście!

Naklejki ścienne

Urokliwe tatuaże ścienne wprowadzą powiew aranżacyjnej świeżości do każdego wnętrza! Bez względu na rodzaj zastosowanej stylistyki, cieszą się szerokim uznaniem w gronie klientów. Wzory abstrakcyjne, kwiatowe, motoryzacyjne, zwierzęce, a także wiele innych! Gama dostępnych w sprzedaży naklejek ściennych jest bardzo szeroka. Jedyne, co nas ogranicza w ich wyborze to własna wyobraźnia. Na uwagę zasługują również naklejki pod kontakt, które nie tylko sprawdzą się w roli dekoracyjnego akcentu, ale również pozwolą zachować czystość w okolicach gniazdka.

Serca

Trójkąty

Kwietnik

Kwiaty od wieków zdobiły nasze wnętrza, dodając im uroku i przytulnego charakteru. Postawione zarówno na parapecie, jak i podłodze prezentują się okazale. W tym drugim przypadku potrzebne okazują się kwietniki. W sprzedaży znajdziemy szeroki ich wybór, począwszy do modeli metalowych, drewnianych, sznurkowych po wiklinowe. Od wyboru, do koloru. Znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeniach kuchennych, jadalniach, jak i salonowych czy sypialnianych, utrzymanych w klimacie klasycznym, jak i nowoczesnym.

Podkładka

Największym atutem podkładek jest fakt, że nie tylko zabezpieczają stół i blat przed zabrudzeniem i działaniem wysokim temperatur, ale również skutecznie dekorują przestrzeń. Dostępne w różnorodnej kolorystyce, utrzymane w sztywnej, jak i miękkiej oprawie. Można nabyć je zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Zegar

Choć bezlitośnie odmierzają upływający czas, w istocie stanowią atrakcyjną dekorację ścienną. Doceniane bowiem zarówno za praktyczne zastosowanie, jak i atrakcyjne wzornictwo, które z łatwością dopasujemy do każdej domowej aranżacji. W kuchni idealnie sprawdzi się model ukazujący warzywa, owoce, sztućce czy przyprawy zaś w pokoju dziecięcym – postacie bajkowe czy sceny z bajek.

pokrewne artykuły