Białe, monochromatyczne ściany przyprawiają nas o zawrót głowy? Czas to zmienić! Tym bardziej, że na rynku nie brakuje niezliczonych propozycji ściennych dekoracji, które nie tylko ozdobią przestrzeń, ale również wprowadzą do mieszkania świeżość i energię.

To od wyglądu ścian w dużej mierze zależy charakter całego pomieszczenia. Stosując odpowiednio dopasowane do osobistych oczekiwań dekoracje, możemy optycznie powiększyć lub pomniejszyć przestrzeń, wykreować w nich indywidualną stylistykę lub wprowadzić motyw przewodni aranżacji.

Fototapeta

Fototapeta jest jedną z tych dekoracji, która na przełomie ostatnich lat cieszy się nieprawdopodobną popularnością. Przy jej udziale bez najmniejszych problemów odmienimy domowe wnętrze, przemieniając je w amazońską dżunglę, górski krajobraz czy łąkę pełną kwiatów.

Liść paproci

Ogromna różnorodność wzorów, kolorów i motywów przewodnich sprawi, że z doborem idealnie dopasowanej do osobistych potrzeb dekoracji nie powinniśmy mieć żadnego problemu. W ostateczności, zawsze możemy postawić na wersję z własnym zdjęciem.

Palmy na tle zachodzącego słońca

Chcąc wzbogacić wystrój swojego mieszkania o fototapetę, powinniśmy pamiętać, aby dostosować jej wielkość do wymiarów pomieszczenia, a także stopnia jego nasłonecznienia. Dla otrzymania satysfakcjonującego efektu, należy odpowiednio przygotować ścianę, aby pod jej powierzchnią nie pojawiały się bąbelki powietrza czy wypukłości związane z nierównościami ściany.

Naklejki

Równie chętnie wybieraną przez klientów propozycją na ścienną dekorację są naklejki. Niegdyś królowały w pokojach nastolatków, dziś mogą poszczycić się nowym wcieleniem. W tym zakresie również możemy liczyć się z ogromną róznorodnością dostępnych produktów, dzięki czemu przy ich udziale wzbogacimy wystrój pokoju dziecięcego, młodzieżowego czy sypialni rodziców.

naklejka - życie

Dekoracje ścienne to idealna propozycja dla osób, które pragną w szybki i bezproblemowy sposób odmienić swoją domową przestrzeń. Do ich największych atutów należy zaliczyć łatwość montażu i demontażu, możliwość uzyskania natychmiastowego efektu oraz personalny charakter.
Robot - naklejka

pokrewne artykuły