Pokój dziecięcy to najlepsze miejsce w całym domu do spełnienia swoich najbardziej wymyślnych pomysłów. To przestrzeń z założenia obfitująca w niezliczoną ilość kolorów i wyzwalająca w nas nieskrywane emocje. Tylko wtedy może pobudzać wyobraźnię smyka, eksponując jego zainteresowania oraz upodobania.

Naklejki ścienne

Nalepki stanowią idealną propozycję dla rodziców, którzy szybkim i stosunkowo tanim kosztem chcą przeprowadzić metamorfozę wnętrza. Umiejętne ich wykorzystanie może wyzwolić w nas twórcze zamiłowania! Wystarczy tylko wybrać naklejki dopasowane kolorystycznie i stylistycznie z wystrojem mieszkania, a będzie dzielił nas już jedynie krok w wykreowaniu nietuzinkowej aranżacji. Jeśli całość połączymy ze wspólnym przyklejaniem naklejek, w istocie dostarczymy sobie mnóstwo frajdy i zabawy.

Księżniczka

Prezentacja własnych dzieł

Nasze pociechy każdego dnia generują niezliczoną ilość rysunków, które zamiast chować głęboko do szuflady, możemy wykorzystać w roli oryginalnej dekoracji. Nie ulega wątpliwości, że zaprezentowanie na centralnej ścianie pokoju artystycznego przeglądu prac własnego dziecka podniesie w nim jego samoocenę, jednocześnie motywując do dalszych sukcesów. Rodzi się jednak pytanie, w jaki sposób możemy zaprezentować twórczą działalność smyka? No cóż, wbrew pozorom pomysłów jest wiele. Może to być kolorowa linka, na której zawiesimy przy użyciu klamerek dziecięce obrazki. Przydatny w tym celu może się również okazać wieszak na spodnie, który dodatkowo możemy pokryć farbą.

Fototapeta

Wymieniając dostępne dekoracje ścienne do pokoju dziecięcego nie mogliśmy pominąć fototapet, które w ostatnim czasie cieszą się olbrzymią popularnością. Te bajeczne, pobudzające wyobraźnię dziecka fotografie przeniosą je oczyma fantazji do najdalszych zakątków świata, gdzie przeżyją swoje wielkie przygody. A wszystko to w towarzystwie ulubionej postaci z kreskówki czy zaprzyjaźnionego zwierzątka.

Bal z księżniczkami

Potwory i spółka

pokrewne artykuły