Gdy za oknem pada i wieje, potrzebujemy wyjątkowej oprawy na jesienne wieczory. W tym celu idealnie sprawdzi się nastrojowe światło świec. Wówczas nawet najbardziej ponura pora roku w jednej chwili wykreuje przyjemną atmosferę, która osłodzi nawet największą szarugę…

Dekoracyjne świece

Płonąca świeca dodaje intymności, kreuje romantyczny nastrój, jednocześnie otulając nas przyjemnymi skojarzeniami. Dzięki tym migoczącym płomykom odgonimy jesienne smutki i depresje. Pomocna w tym celu będzie różnorodna oferta dekoracyjnych świec, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wybrednego klienta. Cieniowane, barwione, misternie rzeźbione, jak również takie, które pozwolą układać rozmaite kompozycje – jak zatem widać asortyment świec jest na tyle obszerny, że z ich wyborem nie powinniśmy mieć żadnego problemu…

Zapachowe świece

Kojący blask świecy w połączeniu z przyjemnym, rozkoszującym nasze nozdrza zapachem to wręcz wymarzona kompozycja na chłodne, jesienne wieczory. Idealnie w tym celu sprawdzą się nuty mandarynki, cynamonu czy wanilii. Dzięki nim zapomnimy o panującej za oknem aurze, jednocześnie dekorując naszą domową przestrzeń pięknym dodatkiem.

Pomyśl o świeczniku

Nawet najpiękniejsza świeca straci swój urok, jeśli nie będzie posiadała specjalnej oprawy. Mowa w tym przypadku o świecznikach, które nie tylko dodadzą naszemu mieszkaniu uroku, ale również uchronią przed pożarem. Alternatywą dla świecznika są lampiony, które na przełomie ostatnich sezonów cieszą się nieprawdopodobną popularnością. Efektownie prezentują się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia.

Oferta dodatkowych akcesoriów

Wydawać by się mogło, że świece nie wymagają posiadania specjalnych akcesoriów, jednak jest to mylne skojarzenie. Problem może pojawić się w sytuacji, gdy chcemy uniknąć kopcenia się knota. W tym celu przydatna okaże się specjalna obręcz, która nie tylko ochroni przed nierównomiernym paleniem się świecy, ale również atrakcyjnie wygląda.

pokrewne artykuły