Organizacja ślubu i wesela to popis kreatywności oraz wyszukanych pomysłów, które z roku na rok zachwycają biesiadników. Jeśli zatem planujemy uroczystość w stylu vintage, prezentowane tablice kredowe z pewnością przypadną nam do gustu…

Tablica jako gadżet do sesji foto

Na tablicy można napisać imiona Pary Młodej, słowa podziękowania kierowane do gości, a także ważną sentencję oraz śmieszny tekst. Wszystko to sprawia, że ślubna uroczystość będzie wzbudzać po latach miłe wspomnienia, a wesoła fotografia będzie tego najlepszym przykładem…

tabliczka-kredowa-z-magn_25371

Informator dla gości

Sposobów wykorzystania tablic kredowych na przyjęciu weselnym jest wiele. Jednym z nich może być zastosowanie jej w roli przewodnika dla biesiadników. Jest to praktyczne rozwiązanie w szczególności wtedy, kiedy wesele odbywa się na kilku salach. Wówczas bez problemów oznaczymy takie miejsca, jak szwedzki stół, kącik animatorski dla dzieci, candy bar czy też wiele innych, wartych do określenia miejsc.

tabliczka-kredowa-w-ramc_25338

Zasługujesz na wyróżnienie…

Tablica kredowa umożliwia oznaczenie miejsc zajmowanych przez Parę Młodą, ale również stanowi doskonały sposób na wyszczególnienie ważnych osób, które wraz z nowożeńcami znajdują się na sali weselnej. Nie ulega wątpliwości, że taki z pozoru niewielki przedmiot przyniesie dużo przyjemności naszym bliskim, którzy poczują się bardzo szczególnie w tej ważnej uroczystej chwili.

Tablica w roli dekoracji

Wielokrotnie tablice wykorzystywane są w roli elementu powitalnego, umieszczanego nad wejściem do sali weselnej. Można na niej umieścić tradycyjny napis „Witamy Szanownych Gości”, życzenia dobrej zabawy lub życzenia dla Młodej Pary „Szczęść Boże Młodej Parze”.

pokrewne artykuły