Urodziny, imieniny, święta czy Dzień Dziecka – często zastanawiamy się, jakimi prezentami w tych dniach obdarować swoje pociechy, aby nie tylko były usatysfakcjonowane z otrzymanego podarunku, ale również umiały go w sposób kreatywny wykorzystać. Jeśli zatem nasza latorośl ma za sobą udane przygody z farbami, kredkami czy pisakami, a ślady tych eksperymentów mamy nie tylko na ścianach, ale również na stole, krzesłach czy meblach, wówczas ciekawym prezentem dla małego rysownika może okazać się tablica.

Tablica magnetyczna dla małego artysty

Nie ulega wątpliwości, że tablica magnetyczna okaże się interesującym pomysłem do pobudzenia wyobraźni kreatywnych dzieci. Na rynku możemy znaleźć małe tablice, tzw. znikopisy dostępne w formie różnorodnych zestawów. Możemy również zdecydować się na większą formę tego typu tablicy, dla jeszcze większych możliwości plastycznych naszego dziecka.

Niewątpliwym atutem tego rodzaju produktu jest jego łatwość użytkowania. W swojej prostej formie uczy kreatywności, jednocześnie rozwijając talent plastyczny szkraba. Przy stosunkowo niewielkim wydatku, istotnie wyeliminujemy ryzyko powstawania ewentualnych szkód, jakie mogłoby wyrządzić nasze dziecko, poprzez nieoczekiwanie pojawiające się na ścianach malunki. Co więcej, tablica magnetyczna stanowi interesująca zabawkę edukacyjną dla całej rodziny. Umożliwia wspólne spędzanie czasu z dzieckiem na rysunkach, zagadkach i rozmowach.

Na rynku dostępne są również tablice suchościeralne kształtowe, które nie tylko pozwolą dziecku przyjemnie spędzać wolny czas, ale również istotnie wzbogacą walory estetyczne zajmowanej przez niego przestrzeni.

Poniżej inspiracje:

tablica-suchoscieralna-0_22055

tablica-suchoscieralna-k_25442

tablica-suchoscieralna-z_25410

pokrewne artykuły