Jak często zdarza nam się zapominać o ważnych sprawach – co kupić w sklepie, kiedy odbędzie się wywiadówka w szkole, czy na kiedy mamy umówioną wizytę kontrolną z dzieckiem. Rozwiązaniem tego problemu może być stosowanie małych samoprzylepnych kartek ponaklejanych w najbardziej strategicznych częściach mieszkania lub zamontowanie tablicy, która wyglądem wielu osobom kojarzy się z okresem szkolnego dzieciństwa. Nie ulega wątpliwości, że druga opcja jest bardziej godną rozważenia propozycją, gdyż niesie za sobą zarówno walory praktyczne, jak i estetyczne.

 Wzrost zainteresowania tablicami kredowymi

Tablice kredowe cieszą się coraz większą popularnością w branży związanej z ergonomicznym projektowaniem wnętrz. W lokalach gastronomicznych służą jako menu, w lokalach handlowych informują nas o aktualnych promocjach i wyprzedażach. Mogą przybierać tradycyjny, prostokątny kształt z drewnianą ramą lub nieco bardziej designerską postać – naklejek ściennych.

tablica-kredowa-dymek-17_25266

Wykonane z cienkiej folii PCV umożliwiają swobodne pisanie kredą i zmazywanie wilgotną szmatką. Mogą być naklejane na ścianę, drzwi pokoju, szafę czy stolik – jednym słowem, gdzie tylko się chce. Ich montaż, jak i demontaż nie zajmuje dłużej niż kilka chwil, dlatego tablicową naklejkę może dziś posiadać każdy, bez wyjątku.

tablica-kredowa-wielblad_25174

Brak pomysłu na dekorację?

Czasem jest tak, że brakuje nam pomysłu na oryginalną dekorację ścienną. Optymalnie byłoby, gdyby była nie tylko estetyczna, ale również praktyczna. W tym zakresie tablica kredowa sprawdzi się fenomenalnie. Nie bez powodu przyjęło się, że jest idealnym sposobem na zapełnienie braku pomysłu w urządzaniu wnętrz. Może stanowić ozdobę zarówno przestrzeni dedykowanej osobom dorosłym, dzieciom czy nastolatkom. W każdym pomieszczeniu wygląda równie modnie, atrakcyjnie, a co ważne – funkcjonalnie. Pasuje zarówno do kuchni, pokoju, przedpokoju, jak również lokali usługowych. Zapewnia doskonałą komunikację między domownikami, wprowadzając jednocześnie osobistą, bardzo bezpośrednią atmosferę.

tablica-kredowa-049-sztu_20312

pokrewne artykuły