Tablica fluorescencyjna cieszy się szerokim zastosowaniem w obiektach gastronomicznych, np. restauracjach, pubach, a także sklepach czy dyskotekach. Przy jej pomocy można zapisywać aktualne promocje czy oferty dnia. Największą ich zaletą jest łatwość zastosowania, ponieważ informacje zapisywane na tablicy można błyskawicznie zmazać suchą lub wilgotną szmatką, aby za chwilę odnotować je na nowo.

Jak działa tablica fluorescencyjna?

Informacje umieszczane na tablicy fluorescencyjnej zapisuje się przy użyciu specjalnie przeznaczonych w tym celu flamastrach. Po włączeniu jej do prądu, zaczyna się jarzyć i świecić jasnym światłem, które jest zauważalne dla przechodniów również w dzień.

Tablica fluorescencyjna może być podświetlona na stałe jednym, wybranym kolorem bądź możemy zdecydować się na zastosowanie programów migania, które sprawią, że kolory będą przechodzić między sobą. Dzięki specjalnym haczykom dołączonym do produktu, ich bezpieczne zamontowanie do ściany nie stanowi problemu. Tablica może być również przywieszona na stojaku, podczas gdy mniejsze jej modele świetnie sprawdzą się ustawione przy kasie sklepowej.

tablica-led-przezroczyst_7356

Tablica fluorescencyjna – jak to jest zrobione?

Tablica fluorescencyjna wykonana jest ze szkła, które charakteryzuje się podwyższoną odpornością na zarysowania oraz pęknięcia. Stosowane przez producentów szkło umożliwia uzyskanie jaśniejszego efektu naniesionych napisów. Tło produktu jest w kolorze czarnym, podczas gdy całość umieszcza się w galwanizowanym aluminium (również w kolorze czarnym), co chroni tablicę przed nieumyślnym uszkodzeniem.

tablica-podswietlana-led_7352

Co przemawia za jej atutami?

  1. Tablica fluorescencyjna to niewątpliwie bardzo skuteczny środek na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta.
  2. Jej zakup jest mniejszym kosztem, co porównywalny z uzyskiwanym efektem monitor LCD.
  3. Prostota używania sprawia, że jej użytkowanie nie nastręczy nikomu trudności.

pokrewne artykuły