Często zadajemy sobie pytanie, w jaki sposób ożywić wygląd swojego mieszkania, ale nie wydając przy tym kroci? Na dodatek, optymalnie byłoby uporać się z tym samodzielnie, bez konieczności zatrudniania wykwalifikowanych stylistów czy projektantów wnętrz. Współcześnie możemy liczyć na szeroki asortyment w branży związanej z dekoracjami wnętrz. Jeszcze nigdy wcześniej dostęp do różnorodnych stylistycznie mebli nie był tak prosty, podobnie zresztą jak do wyboru ściennych ozdób. Możemy bowiem skorzystać z ogólnodostępnych tapet czy fototapet bądź wykorzystać własne zdjęcia, aby w ten sposób nadać swojemu wnętrzu oryginalnego charakteru.

Jeszcze do niedawna klient spotykał się z mocno ograniczonym wydrukiem formatów swoich ulubionych zdjęć. Na szczęście sytuacja uległa zmianie i dziś bez trudu można dokonać zamówienia grafiki w dowolnie wybranym przez siebie formacie, której motywem przewodnim jest samodzielnie wykonana fotografia rodzinna.

Nadaj swojemu wnętrzu charakteru!

Nie ulega wątpliwości, że jest to niezwykle prosty sposób, aby podnieść atrakcyjność mieszkania i jednocześnie wprowadzić do niego rodzinną atmosferę. Z pewnością w familijnych albumach posiadamy mnóstwo zdjęć, które doskonale będą komponować się z wyglądem sypialni czy pokoju gościnnego.

wydrukuj-wnasny-plakat_1849

Łatwy montaż

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na fototapetę z własnym zdjęciem? Ta dekoracja ścienna, oprócz oryginalnego efektu, zapewnia również łatwy montaż. Dzięki temu z jej zamontowaniem poradzi sobie każdy, nawet mało wprawny gospodarz domu.

Pomocny w zawieszeniu wybranego motywu będzie szczegółowy opis dołączony do każdego zamówienia, dzięki czemu czynność stanie się prostsza niż przypuszczaliśmy.

wydrukuj-wnasnn-fototapetn_1881

Zalety wykorzystania rodzinnej fotografii do dekoracji mieszkania

Fototapeta z własnym zdjęciem jest świetnym sposobem, aby podnieść atrakcyjność swojego mieszkania. Nie musimy nawet wybitnie się starać, aby taki efekt uzyskać, a z pewnością wynik końcowy zadowoli wszystkich domowników. A do tego, jest to rozwiązanie niezwykle tanie i dające duże możliwości aranżacyjne.

pokrewne artykuły