Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, o czym zresztą świadczy rosnący słupek rtęci na przydomowych termometrach. Wraz z nadejściem pierwszych cieplejszych dni, nasze skojarzenia przywołuje przyroda budząca się do życia. Może zatem warto już dziś zaprosić wiosnę do swojego mieszkania i udekorować ściany motywem latających dmuchawców?

Dmuchawce – klasyka w najlepszym wydaniu

Fototapeta z motywem dmuchawców jest jedną z chętniej kupowanych ozdób ściennych. Jej niesłabnąca popularność jest wynikiem uzyskiwanego efektu dekoracyjnego, który potrafi przejść najśmielsze oczekiwania wielu klientów.  Motyw idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach sypialnianych, kuchennych czy salonowych – najlepiej dużych i przestronnych, idealnie odzwierciedlających perspektywę przedstawionego motywu.

Lekkie, ulotne, budzące skojarzenia nadchodzącej wiosny. O czym mowa? Oczywiście o dmuchawcach, które wprowadzają do naszych mieszkań wrażenie ciepła, spokoju i odetchnienia. Miękkie pyłki, jakie unoszą się nad spowitą zielenią polaną czy łąką, występujące pojedynczo lub grupowo. W każdej chwili wykazujące gotowość do odbycia podróży – bez względu na pogodę czy porę dnia. Możemy wybierać spośród dmuchawców wykonanych przez grafików lub fotografów. Bez względu jednak na to, który wariant zyska naszą bliższą przychylność, w obu przypadkach będziemy mogli mówić o niewyobrażalnych możliwościach artystycznych, które bezpośrednio przełożą się na design wnętrza.

Na rynku dmuchawce występują w wielu odsłonach. Można je spotkać pod postacią fototapety, szablonu malarskiego, jak również naklejek dekoracyjnych. We wszystkich przytoczonych przypadkach, uzyskany efekt dekoracyjny zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

Dla osób szukających dmuchawców na motyw aranżacyjny do swojego mieszkania, przygotowaliśmy poniższą kategorię zdjęć, która choć w niewielkim calu podkreśla piękno omawianej dekoracji.

dmuchawiec

szablon-malarski-dmuchaw_6710

 

naklejka-na-sciane-wb-20_19983

 

 

pokrewne artykuły