Mieszkanie będące połączeniem nowoczesności z klasyką – to możliwe? Oczywiście, że tak! Wystarczy wpuścić do swojego wnętrza powiew świeżości w stylu Coco Chanel. Efekt będzie piorunujący!

Paryż – miasto wyszukanego stylu, elegancji, mekka dla artystów oraz zakochanych. Tak, jak niesamowite jest to miejsce, tak równie fenomenalne wrażenie wywiera paryskie wnętrze. Choć inspiracją do ich tworzenia są pałace, w gruncie rzeczy charakteryzują się artystycznymi aranżacjami, którymi zachwycają się projektanci wnętrz.

Aby urządzić wnętrze w paryskim szyku, koniecznie musimy postawić na drewniane podłogi oraz jasne ściany. W dalszym etapie do głosu dochodzą dodatki oraz dekoracje, gdyż to właśnie w nich tkwi źródło sukcesu.

Fototapeta z wieżą Eiffla

Doskonałym uzupełnieniem paryskich wnętrz są fototapety ukazujące urokliwe widoki. A zatem dekoracja ścienna z motywem wieży Eiffla może być ukazana zarówno przy blasku zachodzącego słońca, jak i w szczytowym momencie dnia, aby wprowadzić do wnętrza wrażenie dynamiczności.

fototapeta-04x-eiffel-paryz-3772_16542

Naklejki w stylu „paris look”

Zarówno fototapety, jak i naklejki ścienne z motywem wieży Eiffla charakteryzują się dużą popularnością. Jej zaletą jest fakt, iż w każdym miejscu naszej domowej przystani będzie prezentować się równie fenomenalnie. Jej wizerunkiem można dopełnić wnętrze udekorowane fototapetą z tym samym motywem lub wybrać ją w roli subtelnego dodatku, który przyozdobi fronty szafy, komody czy przedmiotów codziennego użytku, jak pudełka do przechowywania.

naklejka-wiena-eiffla-0837_4841

Elementy dekoracyjne

Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Projektowanie wnętrz jest sztuką. To doskonały sposób na wyrażenie siebie oraz własnych emocji, w zgodzie z aktualnie panującymi trendami w aranżacyjnym świecie designu.

fototapeta-na-lodowke-pa_22899naklejka-na-laptopa-wiez_25543

fototapeta-na-drzwi-pary_22380

pokrewne artykuły