Woda to obok ognia, powietrza i ziemi jeden z najpotężniejszych żywiołów na świecie. Choć niezwykle piękna, nie mniej jednak bardzo niebezpieczna, nieprzewidywalna i trudna do poskromienia. Nic zatem dziwnego, że tak wielu artystów na przestrzeni dziejów zachwycało się jej urokiem.

Woda bowiem, oprócz swoich negatywnych skojarzeń, budzi również przyjemne wspomnienia. Nierozerwalnie wiąże się z wakacjami, letnim wypoczynkiem na plaży, rajskimi wyspami, na których wielu chciałoby zamieszkać. Szum morza w dodatku z wiosennym, muskającym nasze ciało deszczykiem koi zmysły i pobudza nas do działania.

Naklejka na laptopa - woda

Harmonia z wodą

Aby móc połączyć się z tym żywiołem, należy zwolnić tempo codziennego życia, w miarę możliwości udać się nad rzekę, jezioro lub morze. W przypadku braku takiej możliwości, przydatny okaże się prysznic, kąpiel lub dekoracja ścienna z motywem wody, która pomoże nam oczyścić się z wszystkiego, co nie sprzyja naszemu organizmowi.

Dekoracja z motywem wody

Jeśli zatem spodobała nam się dekoracja z motywem wody, warto zaopatrzyć się w grafikę najlepiej odzwierciedlającą nasze oczekiwania. Może to być tafla wody, widok idyllicznej plaży czy kładki ginącej za horyzontem. Bogactwo różnorodnych fotografii sprawi, że każde wnętrze nabierze całkiem innego wyrazu, ozdabiając ściany w możliwie szybki i zarazem tani sposób. Od teraz nasze mieszkanie stanie się wewnętrzną oazą, przystanią, do której każdego dnia będziemy chcieli wracać i jednocześnie przestrzenią, która skutecznie przyciągnie uwagę wszystkich odwiedzających.

Fototapeta - woda

Warto zauważyć, że dekoracja ścienna z motywem wody to również doskonały element uspokajający nasze skołatane nerwy, dzięki czemu możliwe okazuje się stworzenie wewnętrznej przestrzeni służącej medytacji i odprężeniu. Możliwość dostosowania grafiki pod niestandardowy wymiar ścian sprawia, że od dziś posiadaczem fototapety może być każdy. Zapraszamy zatem do sklepu www.wally.com.pl, gdzie można znaleźć szeroki asortyment fotografii nawiązujących tematycznie do tajemniczego i szaleńczego w swym wyrazie żywiołu…

Fototapeta idylliczna

pokrewne artykuły